Nadaljevanje zgodbe o vodnem izvirčku, ki izvira iz vodovodnega omrežja “skozi” asfaltirano državno cesto v smeri SV. Vida- Sp. trg ! Očitno pa je potrebno (po moji presoji), čakati na papirje o delni zapori ceste skoraj mesec dni, čeprav gre za nujno delo (to se zdi samo nam krajanom). “Zadolženim “za te stvari je očitno vseeno kako dolgo bo še tekel ta izvirček, ki spodjeda cesto, saj je naša “regionalka” samo že ena velika ………..krpanka !
Danes, 30.4.2007, je delavcem komunalnega podjetja, končno uspelo sanirati vodni izverček na regionalni – državni cesti .”ČESTITAMO ”
NADALJEVANJE ZGODBE : VODNI IZVIRČEK -prvič
Danes 25.4., so delavci cestnega podjetja bili ponovno na delu cestišča, kjer je mali vodni izvirček in glej ga ………., dodali so še malo zlatega asflalta kot tesnilno maso, da bi dokončali svoje delo kot vodovodni inštalaterji, vendar vuzeniška voda se ne da !
KRPANJE VODNEGA IZVIRČKA NA DRŽAVNI CESTI – Spodnji trg
Nov sistem krpanja državne ceste! Ko voda iz javnega vodovoda ( počena cev pod cesto ) naredi udarno luknjo – delno se sesede vozišče, jo potem cestarji pridno zakrpajo s črnim zlatom! To je držalo en dan, zdaj pa še (teden pred Veliko nočjo pa do danes 23.4. ,še ni popravljeno) gledamo mali vodni izvirček. Potem pa naj še kdo reče, da nimamo dovolj vode!




