V lanskem letu so delavci zavoda sa spomeniško varstvo iz Maribora opravljali sondiranje ometa nad oltarjem cerkve Sv.Nikolaja. Pod večslojnim ometom so odrkrili, da se nekaj nahaja in sedaj odkrivajo ….. . Z novim odkritjem in restavriranjem, bo kraj veliko pridobil. Čestitamo !

