Foto - Nageljček - Vuzenica - Vuzenica lepote

Praznik mora biti …. !

Pred Vuzeniškimi dnevi je občinska uprava poskrbela, da so se zakrpale občinske ceste v centru kraja, izobesile zastave (državne in krajevne) , uredile zelenice in s tem polepšala kraj. Praznovanje se je lahko pričelo.

 

Nekaj utrinkov zadnjega dne.

 

Čestitamo !

6 Comments on “Praznik mora biti …. !

  1. Tudi v mojem imenu čestitke, toda zastave niso bile prav izobešene.
    V smeri glavnega pogleda od leve proti desni: državna nato pa občinska.
    Pod večno temo sem opozoril da morajo biti:

    Zastave ki so izobešene kot trojček morajo biti izobešene v sledečem vrstnem redu:

    Pravilen vrstni red od leve proti desni, gledano od spredaj, je: zastava EU, zastava RS, občinska zastava. Upam, da bodo odgovorni to popravili.

    Izobešene zastave pri novo odprti Kmetijski zadrugi so izobešene napačno kar se tiče vrstnega reda.

  2. joj, in te zastave..

    ..in sedaj bodo državne institucije tožile občino zaradi nepravilno izobešenih zastav.. krajani se bodo obrnili mednarodno sodišče za človekove pravice v Strasbourgu, saj nepravilna kombinacija barv povzroča stres in impotenco… Zadruga, kot samostojna pravna oseba bo kaznovata z globo, ki ji ne bo kos…

    Se vam ne zdi absurdno??

  3. joj, in te zastave..

    ..in sedaj bodo državne institucije tožile občino zaradi nepravilno izobešenih zastav.. krajani se bodo obrnili na mednarodno sodišče za človekove pravice v Strasbourgu, saj nepravilna kombinacija barv povzročata stres in impotenco… Zadruga, kot samostojna pravna oseba bo kaznovana z globo, ki ji ne bo kos…

    Se vam ne zdi absurdno??

  4. luk!
    Ne zdi se mi absurdno. Nisem za kaznovalno politiko, oziroma postopke, ki jih navajate.
    Preprosto gre za to, da spoštujemo tisto, kar je bilo sprejeto in uzakonjeno pa nam je prav ali ne.

  5. g. Jasmin Džambić!

    “Super, da se napake pojavljajo, sicer “smešni ljudje” ne bi imeli kaj za početi.”

    Ali mislite, da so tisti , ki pišejo o malenkostih, grajajo, hvalijo, pišejo o velikih stvareh po vašem res “smešni ljudje”?
    Kaj pa so po vašem “smešni ljudje”?, ali, kdo pa niso po vašem “smešni ljudje ?
    Upam, da se boste kmalu oglasili kot najavljate!

  6. g. Jasmin Džambić!

    Če me imate za “smešnega” napišite potem zraven ime ali priimek, ne pa da napišete ” smešni ljudje”. Sprašujem pa vas kako se lahko poistovetite z ostalimi ljudmi, kajti kot pišete so določene stvari smešne samo vam.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja