Foto - Nageljček - Vuzenica

GVO bo začel graditi tudi v Vuzenici … !

” Danes 20.07.2009 so delavci Telekoma, po vsej verjetnosti v imenu GVO postavi obvestilno tablo, katera nas opozarja na dogajanje v naši občini in širše.

Upam, da nas bo, poleg te povezave: http://www.gvo.si/novice/83/ , občinska uprava obvestila, za koga in komu bo namenjena nova pridobitev. Ta bo vsekakor dobrodošla in jo je za pozdraviti “.

3 Comments on “GVO bo začel graditi tudi v Vuzenici … !

  1. Delno zadevo financira EU, delno SLO. OK, koliko je to delno? 10, 20,… odstotkov. Ker če se ne ve, potem lahko dopišejo, da projekt delno financira tudi Toni.

  2. Pozdravljam bodočo pridobitev.
    Ali je možno izvedeti kdo oziroma, kje se bo lahko priklopilo na “optiko”.
    Ali bo speljana “optika” in možen priklop samo tistim krajanov občine Vuzenica, do katerih ni položen kabel že obstoječega sistema CATV ?

  3. Juhu, končno!
    Mogoče bi bilo bolje, da bi napisali kar, da operacijo sofinancirajo tudi Janezki 🙂 Sicer pa v tistem gradivu, ki je objavljen na GVO-jevi strani (na linku zgoraj), kar precej piše – 15:85 je razmerje med deležem Slovenije in EU, GVO da zraven še 5 mio EUR, omrežje pa bo zgrajeno tam, “kjer širokopasovno omrežje še ni zgrajeno in kjer ni tržnega interesa za gradnjo takega omrežja”. Kaj to pomeni, verjetno najbolje vedo na občini… oni bi sigurno morali imeti seznam naselij, kje bodo gradili optiko. Očitno jih bo treba malo poklicati, da vidimo, kaj pravijo 🙂

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja