Nekdanji železni čoln Dravskih elektrarn je dobil novo podobo. Po dolgih letih je ponovno veselo zaplul po reki Dravi. Splavitev je bila uspešno izvedena iz bodočega pomola ( prva dela že v avgustu, pomol drugo leto – Razvojni projetk Drava kot priložnost ).








Pridružujem se čestitkam.
Iz malega raste veliko.