Ob prazniku občine Vuzenica je zraslo počitniško naselje ob potoku Cerkvenica.
5 Comments on “Kamp … !”
Majka še letno kopališče z večjim bazenom, bazenom za otroke in z pripadajočim toboganom in igrali za staro in mlado generacijo. Seveda ne sme manjkati manjši gostinski objekt za osvežitev in hitro prehrano. In denar bo ostal v občini.
Majka še letno kopališče z večjim bazenom, bazenom za otroke in z pripadajočim toboganom in igrali za staro in mlado generacijo. Seveda ne sme manjkati manjši gostinski objekt za osvežitev in hitro prehrano. In denar bo ostal v občini.
Se pridružujem na komentar g. Medveda.
Lp
Pol pa pride svizec pa zavije čokolado v folijo…
pa res zgleda tako kot en kamp.bazen bi pa tud lahk meli.
Ma koga pa še zanima tale cigumigu, mogoče mlajše otroke.