Dobrih 100 metrov od železniške postaje – v smeri Dravograda – nastaja na zemljšču “SLOVENSKIH ŽELEZNIC” ,deponija odpadkov, ki ne sodi v EU, temveč kam na Balkan. Le kje je ekološka zavest ljudi, ki to počnejo; le kje so odgovorni na železnici, da ne vidijo tega, kaj se dogaja na njihovem pragu in nihče ne reagira ? Vse to opazijo mnogi domačini in tujci, ki se vozijo mimo te sramote. Odgovorni pozabljajo, da po tej državni cesti, poteka mednarodna kolesarska pot “MP VIČ – DRAVOGRAD – DRAVČE- VUZENICA – VUHRED-MP RADELJ”, ki jo pozna velik del EVROPE”. Kar nekaj kolesarjev se zaustavi na omenjeni lokaciji in fotografira lepo železniško postajo. Tudi na svetovnem spletu je naša postaja – www.burger.si v svoji lepoti., ki je ohranila svojo prvotno stanje – za zgodovino. Postaja pa ima mali park,ki ga “krasi” oglasna deska in ŽAL ,uničene klopi!




En komentar na “Nova deponija odpadkov ob železnici … ?”