V samem centru Vuzenice, se zgodba pri ekološkem otoku (zdravstveni dom, pokopališče) ponavlja iz tedna v teden. Ukrepa pa noben oz. nobenega !!!
V samem centru Vuzenice, se zgodba pri ekološkem otoku (zdravstveni dom, pokopališče) ponavlja iz tedna v teden. Ukrepa pa noben oz. nobenega !!!
Sramota še do danes se ni nič spremenilo na tem področju bolje da ne govorim o poletnih mesecih če greš tam mimo moraš imeti jeklen želodec!!!!!!!!
Župan pa nič. Pa pravijo da so kamere gor ja za koga za potepuške pse in mačke.
Da ne govorim kakšno svinjsko je bilo tukaj 30.10 2014 ali res ne bo nihče odgovarjal ali res lahko mularija svinja in popiva pa jim ne bo nihče nič rekel ali kaj.Kje je tukaj sedaj inšpekcija ki tako veselo grozi drugim a tukaj pa se vse neha dejte kamero prižagat in videlo se bo kdo svinja res sramota za komunalno podjetje kasirat znajo a odvažat smeti pa ne.