BODEČE NEŽE - Foto - Vuzenica

Sneg ni bel, je siv, je rekel -1…….. !!!

Naša livarna še kar naprej piha – spušča v zrak črnino … ! Še nekaj posnetkov, ki so bili narejeni na enem od balkonov v Elektrarniškem naselju v Vuzenici. Slike mi je poslal občan, da se ostali krajani in ……., prepričajo, kako je stanovati v bližini tovarne.

7 Comments on “Sneg ni bel, je siv, je rekel -1…….. !!!

  1. Spoštovani naši občinski svetniki, ali ne bi na eni izmed naslednjih sej kot dodatno točko ali pa kot redno točko posvetili zakaj je okolica okoli Livarne Vuzenica precej “sivkasta”.
    Ali je prišlo do “okvare”na lovilcu delcev prahu?
    kot si zastavlja vprašanje “vuzeničan” in še kdo, predvsem pa krajani, ki živijo v okolici livarne.
    V kolikor se pa ve, pa bi se lahko po internem kanalu, dalo kratko pojasnilo, kaj je vzrok “sivine”.

  2. Škoda,za marsikaj so prikrajšani. Nekaterim pa to “paše” če svetniki ne prebirajo ta blog o Vuzenici, ali pa niso seznanjeni, da ta blog obstaja.

  3. Ni važno kakšne barve je sneg v Vuzenici. Ni važno,kakšni so balkoni.Važno je,da so dobički!! Bravo CIMOS,uspeva Vam!? A le kako? Sramota!!!!

  4. Mislim, da bi morali krajani Elektrarniškega naselja ustanoviti iniciativni odbor, ter odgovornim v občini na sestanku, ali zboru krajanov predstavit problematiko onesnaževanja okolja v okolici Livarne Vuzenica.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja