Ker se v našem malem kraju redko kaj dogaja oz. gradi, je vsaka nova pridobitev dobrodošla. To je razširitev trgovine v Sejmarski ulici. Vrata obnovljene trgovine so se odprla dne 03.04.2008. Po xx letih se je zgodilo prvič, da je nekdo razširil trgovino. Je k temu pripomogel Tuš supermaket na Muti ?


Zares je škoda, da trgovine niso razširili že pred leti.
Sicer pa, NIKOLI NI PREPOZNO!
Nikoli ni prepozno…hmm…ta pregovor več ne paše v sodoben čas…prepozno je takoj, ko ni pravočasno…
Danes, ko povsod mrgoli trgovskih centrov in je eden večjih tudi na drugi strani Drave, ne vem kako dolgo bodo majhne trgovine še zdržale…žal je tako…
In tudi širitev trgovine, v katero nihče več (razen če je nujno) ne hodi, ker je najdražja na svetu, ne vem če bo pomagala.
Bom pa šel ob priliki pogledat, ker me zanima kako so rešili odstranitev zunanje nosilne stene…ne bi rad, da bi se še modra dvorana podrla zaradi tega 😀
Seveda je prav “lepo” pogledati na to novo “pridobitev”!
In prav lepo je zagotovo res da so najbrž res najdražja trgovina daleč naokoli.
Iz zanesljivih podatkov pa tudi vem, da koroška trgovina zagotovo ne bo tako hitro prenehala delovati, namreč v planu imajo širitev in odprtja novih trgovin na Koroškem in celo na obrobju Štajerske, ampak res mi ni povsem jasno kako je to mogoče. Sicer se res ne obremenjujem s tem ampak je pa zanimivo pomisliti tudi na to.
Lep pozdrav vsem!